122

Skuteczky Döme (1850-1921)

Dobermann

olaj, fa, 28,5 x 23 cm, j.j.l.: SD
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%