Molnár C. Pál: Domboldal

163

Molnár C. Pál (1894-1981)

Domboldal

Technika: olaj, vászon
Méret: 15 x 23,5 cm
j.j.l.: MCP
hátoldalán autográf felirat: Bp 1954 VI. 10
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 70 000 Ft