273

Szabó Gyula (1907-1972)

Dombos táj

olaj, falemez,
60x89 cm
j.b.l.: Szabó Gy
Reprodukálva: Szabó Gyula (1907–1972) Korai művek 1930–1950. Budapest/Miskolc, MissionArt Galéria, 2007. 20. o.
Kiállítva: Szabó Gyula. Korai művek 1930–1950. Budapest, MissionArt Galéria, 2007. máj.24.-jun. 24.
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft (4 499 EUR*, 4 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%