108

Bornemisza Géza (1884-1966)

Dombos táj

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Bornemisza Géza 1956
HUF 400 000 — 500 000
EUR 1 285 — 1 607
USD 1 391 — 1 739

Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%