Drégely László (1932-1990)

A bemutatás (1983)

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 100 cm
j.j.l.: Drégely 1983
Kikiáltási ár: 340 000 Ft (902 EUR*, 983 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%