230

Drégely László (1932-1990)

Haragos Balaton (1962)

Technika: akvarell, papír
Méret: 22 x 34 cm
j.j.l.: Drégely
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%