278

Dobroszláv József (1932-2016)

Duna a Fekete erdőben

akvarell, papír,
46 x 33 cm,
j.b.l.: Dobroszláv József 1992
Kikiáltási ár: 46 000 Ft (148 EUR*, 160 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%