Mátrai Vilmos: Dunai malom

229

Mátrai Vilmos (1877-?)

Dunai malom

olaj, karton, 47 x 66 cm, j.j.l.: Mátrai Vilmos, hátoldalán Nemzeti Szalon kiállítási etikett
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
festmény