516

Bér Rudolf (1924-2004)

Dunai táj

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Bér R.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 156 000 Ft (501 EUR*, 543 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Jelenlegi licit: 120 000 Ft
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00