24

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Dunakanyar

Technika: olaj, karton
Méret: 32 x 48 cm
j.b.l..: Istókovits
MNG bírálati szám: 776/980
HUF 360 000 — 480 000
EUR 1 157 — 1 542
USD 1 252 — 1 669

Kikiáltási ár: 260 000 Ft (835 EUR*, 904 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2018/12/15 18:30