19

Egresi Zsuzsa (1954)

Dunaújváros

Technika: rézkarc, papír
Méret: 30 x 32 cm
j.j.l.: Egresi Zsuzsa
Kikiáltási ár: 12 000 Ft (39 EUR*, 42 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%