174

Kovács Lehel (1974)

E60 – Eső után

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 70 cm
2013.
j. hátoldalon: K. Lehel 2011.

A technika csodálata, a gépek formavilága, építményeink szerkezetei máig hatnak esztétikai értékítéleteinkre. Persze nem csak ezért láthatjuk szépnek, vonzónak, de legalább érdekesnek a húszadik századi ember elidegenedésének produktumait. Az utazás emlék-képei olyan gyorsan változnak, hogy még Wim Wenders-t sem kell ismerni ahhoz, hogy a végtelenbe kanyargó szalagkorlát szerpentjét, vagy a távoli félhomályban megcsillanó fényszóró pászmáját szépnek és vonzónak találjuk. Még akkor is, ha történetesen pont szembe jön a kamion...

Schneller János
HUF 460 000 — 540 000
EUR 1 478 — 1 735
USD 1 600 — 1 878

Kikiáltási ár: 320 000 Ft (1 028 EUR*, 1 113 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%