132

E.K. jelzéssel 19. század

Ecce Agnus Dei

Technika: olaj, vászon
Méret: 68,5 x 55,5cm
j.l.l.: E.K.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%