Kisfaludi Stróbl Zsigmond: Edvi Illés Aladár büszt

161

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975)

Edvi Illés Aladár büszt

Technika: gipsz
Méret: 43 cm
jelezve: Kisfaludi Stróbl

A szobor szerepelt a Műcsarnok V. Magyar Képzőművészeti Kiállításán 1954-ben (reprodukálva a katalógusban).

A szobrot 1969-ben Kisfaludi Stróbl Zsigmond maga restaurálta, amiről a művész által az akkori tulajdonosnak írt levél is tanúskodik. Ehhez a levélhez a művész saját fotóját is csatolta. Ezek a dokumentumok a tétel részét képezik.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%