153

Edvi Illés Aladár (1870-1958)

Erdélyi falurészlet

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 81 cm
j.j.l.: Illés A. 98.
BÁV 78. aukciós etikett
HUF 300 000 — 450 000
EUR 833 — 1 250
USD 917 — 1 376

Kikiáltási ár: 180 000 Ft (500 EUR*, 550 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00