188

Edvi Illés Ödön (1877-1945)

Balaton

Technika: akvarell, papr
Méret: 32 x 46 cm
j.j.l.: Edvi Illés Ödön
Kikiáltási ár: 55 000 Ft (153 EUR*, 168 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%