88

Győri Elek (1905-1957)

Ég a ház is...

Technika: olaj, fa
Méret: 97 x 150 cm
j.b.l.: Győri Elek 1947
HUF 750 000 — 1 000 000
EUR 2 083 — 2 778
USD 2 294 — 3 058

Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 528 EUR*, 1 682 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%