Egry József (1883-1951)

Tájkép fával folyóparton

Technika: olaj, rétegelt lemez
Méret: 39,5 x 22 cm
j.b.l.: Egry József 901
MNG bírálati szám: 395/1983
BÁV 62. aukciós etikett