166

Egry József (1883-1951)

Tájkép fával folyóparton

Technika: olaj, rétegelt lemez
Méret: 39,5 x 22 cm
j.b.l.: Egry József 901
MNG bírálati szám: 395/1983
BÁV 62. aukciós etikett
HUF 200 000 — 250 000
EUR 556 — 694
USD 612 — 765

Kikiáltási ár: 120 000 Ft (333 EUR*, 367 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00