253

Ajtai Tamás (1952)

Egy idejő dolgok

Technika: vegyes technika, vászon
Méret: 82 x 60 cm
j.j.l.: AT
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%