7

Olajos György (1953)

Egy marék fű

Technika: rézkarc, papír
Méret: 32 x 18 cm
j.j.l.: Olajos György, k.l.: E.A. VI/XV
Kikiáltási ár: 44 000 Ft (141 EUR*, 153 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%