76

Gaál József (1960)

Egyszerű ember

olaj, vászon
55 x 35 cm
j.a hátoldalon: Gaál József 2009-2010
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
PSG tétel