157

Eisenhut Ferenc (1857-1903)

Karaván

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 64,5 cm
j.b.l.: Eisenhut F.
MNG bírálat a hátoldalon: 1533/971
restaurált
HUF 1 200 000 — 1 500 000
EUR 3 333 — 4 167
USD 3 670 — 4 587

Kikiáltási ár: 750 000 Ft (2 083 EUR*, 2 294 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%