Molnár József: Éjszakai vihar a Vezúvnál (1874)

216

Molnár József (1821-1899)

Éjszakai vihar a Vezúvnál

olaj, vászon
59 x 98 cm
j.j.l.: F. Molnár J. 1874
Hátoldalán MNG bírálati vélemény: 6247/1988
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft (5 141 EUR*, 5 564 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%