Járitz Józsa: Életfa

146

Járitz Józsa (1893-1986)

Életfa

olaj, vászon, 78x94 cm, j.j.f.: Járitz, hátoldalon.: Női akt
Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 767 EUR*, 1 913 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%