426

Kövesdy Géza (1887-1950)

Elfolyó táj

Technika: akvarell, papír
Méret: 20,5 x 15,5 cm
j.b.l.: Kövesdy G
Kikiáltási ár: 15 000 Ft (48 EUR*, 52 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%