202

Kliené Róna Klára (1901-1987)

Éljen a VIT! (1949)

Technika: pasztell, papír
Méret: 47 x 60 cm
j.j.l.: Róna Klára, j.b.l.: 1949
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%