Nagy Gabriella (1968)

Elképzelt március

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.h.
Kikiáltási ár: 390 000 Ft (1 034 EUR*, 1 127 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2023.02.01. 16:00