573

Szabados Jenő (1911-1942)

Elkésett hangverseny látogatók, 1938

Technika: olaj, kasírozott vászon
Méret: 66 x 47 cm
j.j.l.: Szabados Jenő 1938 Roma
Kiállítva: Fővárosi Képtár, 1949
HUF 250 000 — 300 000
EUR 694 — 833
USD 765 — 917

Kikiáltási ár: 140 000 Ft (389 EUR*, 428 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%