573

Szabados Jenő (1911-1942)

Elkésett hangverseny látogatók, 1938

Technika: olaj, kasírozott vászon
Méret: 66 x 47 cm
j.j.l.: Szabados Jenő 1938 Roma
Kiállítva: Fővárosi Képtár, 1949
HUF 250 000 — 300 000
EUR 803 — 964
USD 869 — 1 043

Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%