MEGJELENT 10. JUBILEUMI NYÁRI AUKCIÓNK KATALÓGUSA!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

A Pintér Galéria és Aukciósház örömmel mutatja be:
PINTÉR AUKCIÓ A VASZARY VILLÁBAN – 2019
BALATON, NYÁR, SZERELEM…

Örömmel értesítjük Önöket, hogy balatonfüredi nyári aukciónk nyomtatott katalógusa már elérhető mind a Vaszary Villában, mind a Falk Miksa utcai galériánkban.
Árverésünk anyaga online is böngészhető a honlapunkon, lapozható katalógusunk pedig itt tekinthető meg.

ELKÉSZÜLT NYÁRI AUKCIÓS KATALÓGUSUNK!
Rozsda Endre (1913-1999): Kompozíció (olaj, vászon, 28 x 22,5 cm, j.j.l.: Rozsda) Kikiáltási ár: 2.800.000 HUF

AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS: 2019.07.26 - 2019.08.17. (hétfőtől vasárnapig) 10:00-20:00, Vaszary Villa
AUKCIÓ: 2019.08.17. (szombat) 19:00, Anna Grand Hotel

Amennyiben nem tud személyesen részt venni az árverésen, úgy vételi megbízásait és telefonos licitre való jelentkezését az recepcio@pinterantik.hu címre tudja eljuttatni augusztus 17-ig (15 óráig).

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a galéria csapata: Mádl Janka, Forgács Gergely, Kaczvinszky Tamás

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
E-mail: recepcio@pinterantik.hu Mobil: +36 30 33 10 600
Telefon:+36 1 311 30 30
Web: www.pinteraukcio.hu
Megtalálhat minket (és esetleg lájkolhat is!) a Facebook-on az alábbi címen:
Pintér Galéria és Aukciósház