97

Kondor Attila (1974)

Emlékezés (2011)

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 100 cm
j.a hátoldalon: Kondor Attila 2011
Kikiáltási ár: 320 000 Ft (889 EUR*, 979 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%