462

Drégely László (1932-1990)

Emlékezés

Technika: olaj, farost
Méret: 50 x 50 cm
j.j.l.: Drégely
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 169 000 Ft (543 EUR*, 588 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00