231

Zászkaliczky Ágnes (1980)

Emotions III.

Technika: olaj, vászon
Méret: 120 x 80 cm
j.b.l.: Zászkaliczky Ágnes
HUF 980 000 — 1 300 000
EUR 2 722 — 3 611
USD 2 997 — 3 976

Kikiáltási ár: 700 000 Ft (1 944 EUR*, 2 141 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%