Zászkaliczky Ágnes (1980)

Emotions III.

Technika: olaj, vászon
Méret: 120 x 80 cm
j.b.l.: Zászkaliczky Ágnes

Ár: 980 000 Ft (2 722 EUR*, 2 997 USD*)