108

Empire ezüst sótartó

Technika: 73 + 72 g, 13 latos antik ezüst
Méret: 7,5 x 6,2 cm
jelzett: Igló, 1830 körüli fémjel, M (Mathias Mattyosovszky) mesterjegy
VÉDETT
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (278 EUR*, 306 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%