Empire stílusú ezüst kandeláber

22

800-as finomságú ezüst, 435g, 27 x 24 cm, jelzett: olvashatatlan fémjel
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%