471

B. Bélaváry István (1864-1933)

Enterieur

Technika: olaj, vászon
Méret: 25 x 38 cm
j.j.l.: Bélaváry
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.04.25. 20:00