177

Balla Béla (1882-1965)

Enterieur tájképpel

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 60 cm
j.b.l.: Balla Béla
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%