Jávory Zoltán: Épül az oroszlányi patika (1959)

152

Jávory Zoltán

Épül az oroszlányi patika

Technika: olaj, vászon
Méret: 33 x 45,5 cm
j.h.: cím, festette: Jávory Zoltán, 1959, Kalmár Dezsőnek, aki részt vett e város építésében.
sérült, pereg
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%