ERATO – AKT, EROTIKA ÉS SZERELEM …AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS ÉS ÁRVERÉS A PINTÉR GALÉRIÁBAN

AKT, SZERELM, EROTIKA…..AUKCIÓS ANYAGUNK MÁR MEGTEKINTHETŐ KIBŐVÍTETT GALÉRIÁNKBAN!

A KIÁLLÍTÁS MEGTEKINTHETŐ HÉTKÖZNAPONKÉNT 10.00-18.00-IG, SZOMBATONKÉNT 10.00-14.00-IG. (OKTÓBER 23-ÁN, NEMZETI ÜNNEPÜNKÖN ZÁRVA TARTUNK!)

ONLINE KATALÓGUSUNK MEGTEKINTHETŐ A WWW.PINTERAUKCIO.HU OLDALON.
ÁRVERÉSÜNK ÚJ IDŐPONTBAN, OKTÓBER 24-ÉN 18.30-KOR KEZDŐDIK A RÉSZBEN FELÚJÍTOTT ÉS KIBŐVÍTETT PINTÉR GALÉRIÁBAN!

AZ ÁRVERÉST VEZETI(K) : PINTÉR PÉTER ÉS FORGÁCS GERGELY

Rafael Győző Viktor (1900-1981): Bacchanália (olaj, fa, 126 x 180 cm, j.j.l.: Rafael) kikiáltási ár: 3.000.000 HUF