646

Toroczkai Oszvald (1884-1951)

Erdélyi falu

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 68,8 cm
j.b.l.: Toroczkai Oszvald
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%