Toroczkai Oszvald (1884-1951)

Erdélyi falu

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 68,8 cm
j.b.l.: Toroczkai Oszvald

Ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)