21

Rudnay Gyula (1878-1957)

Erdő

Technika: olaj, vászon
Méret: 54,5 x 43 cm
j.j.l.: Rudnay
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%