237

Tölgyessy Artúr (1853-1920)

Erdőbelső

olaj, vászon, 58 x 46 cm, j.b.l.: Tölgyes.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%