38

Widder Félix (1874-1939)

Erdőbelső ősszel

Technika: olaj, vászon
Méret: 73 x 98 cm
j.b.l.: Widder Félix 1936
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%