Kaufmann, Adolf: Erdőbelső őzekkel

Kaufmann, Adolf (1848-1916)

Erdőbelső őzekkel

Technika: olaj, vászon
Méret: 69 x 99 cm
j.j.l.: J Rollin
Kikiáltási ár: 340 000 Ft (902 EUR*, 983 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%