111

Zeller Mihály (1859-?)

Erdőbelső (Rőzsegyűjtő)

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 75 cm
j.j.l.: Zeller
HUF 850 000 — 1 100 000
EUR 2 361 — 3 056
USD 2 599 — 3 364

Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 667 EUR*, 1 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%