78

K. Spányi Béla (1852-1914)

Erdőszéle

Technika: akvarell, karton
Méret: 15,5 x 20 cm
j.b.l.: K. Spányi
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (241 EUR*, 261 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%