31

Turcsányi Antal (1940)

Erotikus kép (2021)

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 150 cm
j.j.l.: Turcsányi Antal 2021
Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 928 EUR*, 2 087 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00