104

Tamás Ervin (1922-1996)

Estefelé Balatonszepezden

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Tamás
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%