22

Bornemisza László (1910-1995)

Esti város

Technika: olaj, vászon
Méret: 45 x 60 cm
j.j.l.: Bornemisza L.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 265 000 Ft